Esita hinnapäring

Miari garderoob

Eelmisel sajandil ehitatud majades või korterites puudub tihti panipaik või ruum, kuhu mahutada talve-ja suveriided, kogu pere jalanõud või laste suur mänguasjakogu. See ei pea aga alati nii olema, tänapäev annab meile väga palju võimalusi.

Täna tutvustamegi teile ühte väga erilist projekti, kus rambivalguses on just eritellimusel valminud garderoob Tartus, mis kogu eelpoolnimetatut võimaldab.

Väga hea näide sellise erilahenduse kohta on ühe äsjavalminud kauni kodu lastetoa garderoob Tartus.
Tegemist on täpselt sellesse tuppa sobiva lahendusega, mis valmis Miar Sisustuse kujundaja, lapse ja pere koostöös.

Garderoob sisaldab suurt mänguasja sahtlit, mille kandevõime on 40 kg. Soovi korral saab laps sinna mänguhoos ise sisse pugeda ning nii on tegemist ka lisaks veel ideaalse peidukaga:)

Garderoobil on ka spetsiaalne valgustus, mida saab reguleerida puldiga. Lapse jaoks põnevust tekitav valgustuse erilahendus paigaldati põhjusel, et lapsel oleks mugav kasvõi voodist öist valgust reguleerida ning ta ei peaks enam pimedust pelgama.
Kes ei tahaks voodist tõusmata tuld ära lasta? 🙂

Üks eridetail sellel garderoobil on veel püksirihmade sahtel, kuna tegemist on pisikese härrasmehe toaga. Meie väikese kliendi jaoks oli just see osa lisaks kõigele muule väga oluline.
Ning tema soov sai täidetud 🙂

Koostöös Miar Sisustuse kujundajaga on soovi korral võimalik enda perele disainida hästi läbimõeldud ning äärmiselt funktsionaalne garderoobilahendus Tartus ja üle terve Eesti.

Garderoob valmib eritellimusena vastavalt Sinu kodu mõõtudele ning võimalustele, arvestades kõiki pisikesi erisoove. Samuti leiab Miar Sisustuse kujundaja kliendile kõige hinnasõbralikumad ja kvaliteetsemad lahendused.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023