Esita hinnapäring

Tellimine ja garantii

MILLEST ALUSTADA?

Alustage köögi tellimist mõõtmisest: mõõtke ära ruum, kuhu soovite köögimööblit paigaldada.

Joonistage lihtne plaan, kuhu märgite elektripistikute, veetorude ning ventilatsiooniava, samuti akende, aknalaudade, uste jms asukohad. Kui olemas on korralik korteri- või majaplaan, piisab ka, kui märgite lihtsalt seal ära köögimööbli tulevase asukoha.

Soovitame ka vaadata meie näidiskööke, infot furnituuride ja köögitehnika kohta ning võimalikult palju näiteid juba planeerimisprotsessi alustades meile saata – nii on lihtsam alustada just teie unelmate köögi planeerimist!

Täpsustage ka kindlasti, kas soovite integreeritavat köögitehnikat või eraldiseisvaid seadmeid, kas on ruumil mingeid erisusi või pere vajadustele vastavaid erisoove. Märkige ära ka eelarve, millega olete köögi tellimisel arvestanud.

Köögi planeerimist alustada võib aga ka nii, et kutsute meie konsultandi enda juurde koju.

Näidisköökide, materjalide ja furnituuriga saab tutvuda ka Miar Sisustuse salongis. Salong asub Turu 26B, Tartu ja on avatud E-R 10.00-18.00 ning L kokkuleppel. Kohtumise aja palume eelnevalt kindlasti kokku leppida.

PROJEKTI KOOSTAMINE

Pärast vajalike lähteandmete kogumist koostame teie soove ja vajadusi arvestava mööbliprojekti, kuhu lisame ka omapoolseid soovitusi. Kuni lõpliku kliendipoolse kinnitamiseni on projektis alati võimalik muudatusi teha.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Mööbli valmistamise lepingus  on tellitav mööbliprojekt täpselt kirjeldatud (kasutatavad materjalid ja furnituurid, köögitehnika jms), määratud tellimuse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

MAKSETINGIMUSED

Tellimuse vormistamisel tuleb ettemaksuna tasuda 50% mööbli kogumaksumusest. Enne paigaldust tuleb tasuda teine 50% osamakse. Meie kaudu tellitud köögitehnika eest tuleb tasuda koos mööbli teise osamaksega. Paigaldust mittenõudvate mööbliesemete puhul tuleb tasuda teine osamakse 50% mööbli kogumaksumusest enne mööbli üleandmist. Köögimööbli saad soovi korral osta ka järelmaksuga.

TELLIMUSE TÄITMISE TÄHTAEG

Miar Sisustuse loodud köögimööbel valmibreeglina 6-8 nädalaga alates ettemaksu laekumisest. Kivist töötasapinna jataustaklaaside/peeglite puhul lisandub valmimise ajale kuni 3 nädalat.

GARANTII

Miar Sisustuse mööblile kehtib kaheaastane garantii alates paigaldusest või üleandmise hetkest.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023