Esita hinnapäring

Garderoobid

Kodu vajab garderoobi

Kellel meist ei oleks tekkinud tunnet, et kodus on liiga palju asju! Rätikud ja botikud, mantlid ja joped, õhtukleidid ja ülikonnad – iga asi vajab oma kohta.

Lisaks rõivastele tuleb aga ära paigutada ka aksessuaarid – ehted, pesu, lipsud-rihmad, käekotid – kuhu see kõik küll mahutada?

Miar Sisustus aitab luua just teie pere soove ja vajadusi arvestava garderoobisüsteemi, ehtesahtlitest kingariiuliteni. Korrastatud garderoobist leiad vajaliku eseme hetkega üles – pungil riidekapis või kummutis tuhlamine on unustatud!

Kliendil on tarvis vaid meile oma soovidest ja vajadustest teada anda, ülejäänu eest hoolitseme juba meie.

Teostame mõõtmised, teeme hinnapakkumise ning arvutiprogrammi abiga loome kliendile projektist pildi, nii et tulevases garderoobis saab ringi vaadata juba enne mööbli valmimist – kõik see on kliendile tasuta.

Meie pakutav kvaliteetsest melamiinplaadist valmistatud garderoob on kasutajale mujav ja vastupidav, klient saab valida rohkem kui 30 erineva melamiinplaadi variandi vahel. Mõistagi planeerime garderoobi ka kõik vajalikud  lisatarvikud nagu sahtlid ja korvid, väljatõmmatavad tasapinnad või riidepuude riputustorud – kõik täpselt kliendi soove ja vajadusi silmas pidades. Samuti saab klient soovi korral tellida meilt Miar Sisutuse loodud toodete paigalduse ja transpordi.

Mõistagi on parim lahendus paigutada garderoob eraldiseisvasse, 3-8m2 ruumi – uksega walk-in garderoob annab võimaluse seal ka vajadusel rõivad proovida, paigutada peegeid või istumiskohta.  Kui aga eraldi garderoobitoale kodu planeeringus ruumi ette nähtud pole, saab kvaliteetsete, vaikselt sulguvate liuguste abil saab eraldada selleks teatud osa toast või siis nutikalt ära kasutada nišid ja nurgad. Võimalusi igale asjale oma koht leida on tohutult ning Miar Sisustuse abiga leiate oma kodule sobivaima tasukohase lahenduse!

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023