Esita hinnapäring

Korduma kippuvad küsimused

Kliendi soovidest ja valdustest ülevaate saamiseks ning esmase pakkumise tegemiseks vajame siiski algandmeid:  mõõtke lihtsalt ära ruum, kuhu soovite köögimööblit paigaldada.

Hea oleks joonistada lihtne plaan, kuhu märgite elektripistikute, veetorude ning ventilatsiooniavade, samuti akende, aknalaudade, uste jms asukohad.

Kui olemas on korralik korteri- või majaplaan, piisab ka, kui märgite lihtsalt seal ära köögimööbli tulevase asukoha. Kui esmane  pakkumine kliendi poolt kinnitatud, siis tuleme ja võtame juba täpsed mõõdud.

Kui olete oma soovid ja vajadused üles märkinud ning esmased mõõtmised teinud, siis pöörduge julgelt Miar Sisustuse poole! Sealt edasi algabki meie töö: kohtumisel arutame veelkord läbi kliendi soovid ning vajadused, jagame omapoolseid soovitusi ning nõuandeid, seejärel koostame projekti ja hinnapakkumise.

Pärast hinnapakkumise kinnitamist tuleb köögimööbli tellimisel tasuda ettemaks 50%, teine pool summast tuleb tasuda vähemalt päev enne paigaldust.

Kui klient soovib Miar Sisustuse kaudu soetada ka köögitehnikat, tuleb vähemalt kaks nädalat enne paigaldust tasuda ettemaks 100% – nii on kindel, et soovitud seadmed jõuavad õigeaegselt sihtkohta.

Kõik oleneb köögi suurusest ja materjalide valikust. Miar Sisustuse loodud köögimööbel valmib reeglina 4-8 nädalaga alates ettemaksu laekumisest. Kivist töötasapinna ja taustaklaaside/peeglite puhul lisandub valmimise ajale kuni 3 nädalat.

Kui valite partneriks Miar Sisustuse, jääb köögi valmimisel jääks teie hooleks vaid oma soovide ja vajaduste ülesmärkimine – kõige ülejäänu eest, kaasa arvatud Miar Sisustuse loodud köögimööbli paigaldus, hoolitsevad juba meie kogenud spetsialistid!

Soovitame kindlasti tellida lisaks köögimööbli valmistamisele meilt ka mööbli paigaldus, sest paigaldusvigade tõttu võib kvaliteetne köök kaotada oma ilu ja funktsiooni.

Miar Sisustuse mööblile ja ka meie kaudu soetatud kodutehnikale kehtib kaheaastane garantii alates paigaldusest või üleandmise hetkest.

Võta meiega ühendust

Tule, saame tuttavaks!
Võta ühendust ja broneeri endale sobiv aeg konsultatsiooniks.

  Nimi

  E-post

  Telefon

  Teade

  Edukas Eesti Ettevõte
  Gasellifirma
  Äripäeva TOP ettevõte 2023